ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

Інформація

про заклад Шебелинська гімназія Донецької селищної ради Ізюмського району  Харківської області

 

Рік заснування Заклад засновано Балаклійською районною радою Харківської області 30.08.1968 року.

 

Директор закладу освіти

З 27.12.2013 року директором закладу освіти працює Кучменко Людмила Вікторівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Початкові класи»;

спеціаліст Вищої категорії; педагогічний стаж 29 років.

Контингент учнів (вихованців)

Всього учнів – 28, з них: 1 – 3 класи – 10 учнів, 6-9 класи – 20 учнів. Випускників 9 класу – 6 учнів .

Мова навчання Українська
Педагогічний колектив

Працює 7 педагогів, з них: 6 осіб мають вищу освіту; 1 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 1 вчитель «спеціаліст вищої категорії», 3 – «спеціаліст першої категорії», 2 – «спеціаліст другої категорії», 1– «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням У закладі відсутня їдальня. Учні початкових класів та пільгового контингенту закладу  освіти отримують безкоштовно чай та хлібобулочні вироби.
Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією методичної теми«Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня творчої діяльності педагогічних працівників з метою забезпечення індивідуалізації та соціалізації навчально – виховного процесу в умовах інформаційного середовища».

Гурткова робота
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вихованців закладу освіти: бібліотека, спортивний майданчик, на території закладу освіти розташований ігровий майданчик для дошкільнят. Спеціалізоване обладнання у закладі: 3 комп’ютера, мультимедійне обладнання, 2 класи укомплектовано мультимедійним обладнанням.

Досягнення вихованців у 2022/2023 н. р.

 

У 2022/2023 навчальному році учні закладу взяли участь у шкільних олімпіадах, конкурсах «Грінвіч», «Соняшник», «Левеня», «Кенгуру», Фестивалі дитячої майстерності «Птах року», «Різдвяна писанка», «Різдвяний віночок» тощо.